Regulament JB.B-ZONE.RO

Toti jucatorii sunt sfatuiti sa citeasca totul de aici.
Toti adminii / sloterii sunt OBLIGATI sa citeasca totul de aici.
Panta~(Șăfu)
Mancatoru' de Bambus
Mancatoru' de Bambus

Re: Regulament JB.B-ZONE.RO

Mesaj de Panta~(Șăfu) » 06 Iul 2016, 12:02

Schimbare de regulament pentru admini avand in vedere comenzile din amx_super.

Incepand cu data de azi, respectiv maine strict, TOATE COMENZILE DIN amx_super (amx_heal ; amx_noclip ; amx_revive ; amx_teleport ; amx_etc ce o mai fi ) toate comenzile ce sunt folosite doar pentru amuzamentul propriu vor fi interzise complet. Daca aveti acces la ele nu inseamna ca puteti si abuza de ele.

Singura comanda admisa va fi amx_revive DOAR LA GODMODE !!!!! in caz ca se da godmode si sunt 2-3 playeri morti din intamplare sau s-a nimerit chiar atunci sa intre cineva, va primi revive pentru a participa si el. ACEST LUCRU SE VA INTAMPLA IN PRIMELE 30 secunde din inceputul rundei. Daca cineva moare in timpul acelui day, nu mai dati revive aiurea doar ca saracul nu participa. Repet inca odata, amx_revive aveti voie sa il folositi doar in primele 30 secunde de la inceputul day-ului atunci cand este cineva mort deja. Sper ca m-am facut inteles.

Toate abuzurile fara rost si pentru amuzamentul propriu vor fi sanctionate cu warn direct fara nici o discutie. Singura scuza va fi un motiv clar care sa fie in favoarea acuzatului.

Ca si "relaxare" pentru voi adminii, doar dupa miezul noptii aveti voie sa folositi comenzile din amx_super, atunci cand sunt foarte putini playeri pe sv si vreti sa faceti panarama intre voi.

Sper ca nu trebe sa mai repet de nu stiu cate ori. Nu ma faceti sa iau sanctiuni pentru orice cacat.

Regula noua. DOAR DOVEZILE ADUSE PE FORUM LA SECTIUNEA RECLAMATII VOR FI LUATE IN CONSIDERARE. NU MAI VENITI CU DOVEZI PE PRIVAT SAU PE SKIPE SAU MAI STIU EU CE. Nu aveti forum degeaba.
Imagine

SPER CA NU M-ATI UITAT DEJA. VOI REVENI CURAND :what: :panda:

Fiyzi
Smecher de smecher mafiot

Mesaj de Fiyzi » 05 Aug 2017, 13:39

Regula noua pentru CT

Inainte de a da un day Jean este obligat sa anunte ca se va organiza acel day, asta pentru a evita datiile in care Jean da comenzi iar mai apoi day , fapt ce rezuma a moartea unora T din cauza ca CT respecta comenziile date de Jean

Abaterea de la aceasta regula se sanctioneaza cu 1 av prima data iar mai apoi Acel Jean va fi scos de la CT.

Fiyzi

Mesaj de Fiyzi » 24 Aug 2017, 20:15

Regula noua pentru CT

Cand un CT spune si/sau trebuie sa dea FD unui T, Acel CT este obligat sa dea FD urmatoarea runda.
Daca CT a dat FD, iar mai apoi se organizeaza un day, FD trebuie acordat runda urmatoare acelor T cand toti T au sansa egala la o zi libera.

Daca CT refuza sa dea FD este sanctionat cu un AV

Fiyzi

Mesaj de Fiyzi » 09 Ian 2018, 17:18

Ca si "relaxare" pentru voi adminii, doar dupa miezul noptii aveti voie sa folositi comenzile din amx_super, atunci cand sunt foarte putini playeri pe sv si vreti sa faceti panarama intre voi.
Sper ca nu trebe sa mai repet de nu stiu cate ori. Nu ma faceti sa iau sanctiuni pentru orice cacat.
Regula cum ca dupa ora 00 puteti face panarama intre voi se anuleaza.
Ati inceput sa fiti nesimtiti si sa abuzati de aceasta regula ca sa faceti ce vreti cu scuza ca am voie. Asa ca pentru a evita astfel de comportamente pe viitor o anulam.
Nu se ajungea aici daca erau lucruri minore.Insa cand ajungeti sa folositi comenzi pe alti playeri care nu ai nici o treaba cu asa zisa caterinca este deja nesimtire.
De acum toate abuzuriile fara rost o sa fie sanctionate ca inainte.

Fiyzi

Mesaj de Fiyzi » 16 Mar 2018, 18:34

Regulamentul a fost actualizat

Închis